Butelka dobrego alkoholu na upominek to z pewnością dobry pomysł

  • Posted on: 8 November 2019
  • By: addmean
Kiedy przychodzi czas robienia upominków bywamy skrępowani, bo najczęściej nie mamy pojęcia, co kupić. Wybór prezentów jest faktycznie trudny. Czasem jednak nie musi być to niezmiernie trudne zajęcie. Jeżeli obdarowujemy współpracowników/partnerów biznesowych, wtedy można postawić po prostu na drogi alkohol.


nalewka
Author: cyclonebill
Source: http://www.flickr.com
Na pewno odpowiednia będzie np. nalewka korzenna. Dobrze ją zapakować w ozdobny papierlub ot tak owinąć szyjkę butelki kokardką i prezent gotowy. Jeżeli chcemy dać taki prezent ludziom, którzy u nas zatrudniamy dobrze zrobić przyjęcie i przy wyjściu każdemu podarować taki alkohol, który kupiliśmy i przyozdobiliśmy. Dawanie podarków nie musi być wielkim mistycznym doznaniem, chodzi bardziej o to, że pamiętaliśmy o kimś i że mamy ochotę kogoś czymś obdarować, a alkohol zawsze będzie dobrym rozwiązaniem, nawet, jeśli ktoś nie pije, bo wiadomo, że świetnym alkoholem zawsze możemy uraczyć rodzinę w naszym domu. Tak, więc mimo wszystko alkohol (odtruwanie alkoholowe) to najbezpieczniejsza opcja na podarunek - zobacz tu.


Upominki dla firm

nalewka
Author: Kristian Bjornard
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli jesteśmy właścicielami firmy i chcielibyśmy żeby nasi pracownicy dobrze o nas myśleli, powinniśmy przy świątecznych okazjach dać im jakiś upominek - doczytaj: zamów prezent firmowy na Dobrze zrobić kosze upominkowe dla wszystkich pracowników. A pracownicy dobrze, żeby pamiętali, że powinni kupić coś dla szefa. Firmy, które z nami współpracują na sto procent też pomyślą o prezentach świątecznych. Oczywiście upominek świąteczny dla firm, z którymi współpracujemy jest wskazany. Dobrze wtedy pomyśleć czy w jakiś sposób nie moglibyśmy konkretnym obdarowywanym przekazać naszych produktów. Jeżeli jednak jesteśmy firmą usługową to po prostu wymyślić coś innego. Jak można się domyślić nie jest to najłatwiejsze zadanie, ale do ogarnięcia.

Musimy jedynie z pewnym wyprzedzeniem przed świętami zrobić listę tych, dla których musimy zrobić prezent. Trzeba też pamiętać, że jeżeli sami dostaniemy jakiś upominek, to trzeba za niego podziękować. Dobrze zrobić to przez telefon, a jeżeli nie mamy na to czasu to powinniśmy wysłać kartkę z wyrazami wdzięczności. Wszystko wiąże się z konkretną sytuacją, ale podziękowanie jest czymś ważnym.