Czy można wykorzystać długopisy do celów reklamowych?

  • Posted on: 15 August 2019
  • By: addmean
długopis
Author: www.iconfinder.net
Source: www.iconfinder.net
Odpowiedź na pytanie postawione w tytule tekstu brzmi: pewnie, że tak! Mimo znacznej dominacji mediów tradycyjnych (telewizja) i cyfrowych (internet), długopisy reklamowe cały czas są uznawane za skuteczną drogę marketingową. W tym poradniku omówimy dokładne uzasadnienie, czemu długopisy z nadrukiem to trafny i niedrogi pomysł na promowanie firmy.


Długopisy z nadrukiem są przydatne. Konsument, który dostanie na ulicy ulotkę raczej nie schowa jej do kieszeni, a przeczyta i wrzuci do śmieci.

Podoba Ci się taki tekst? To świetnie, jeżeli masz ochotę poznać coś tak samo absorbującego, to zapewne zainteresuje Cię także wiarygodna oferta (http://www.mydance.pl/pro-am/).

A zwykłe długopisy to takie przedmioty, które zawsze znajdą zastosowanie. W rankingach rzeczy, które najczęściej się zawieruszają, długopisy z pewnością zajęłyby pierwszą pozycję. I to jest właśnie przyczyna, dla której opłaca się rozdawać potencjalnym klientom długopisy reklamowe. Właściwie umieszczone logo na przedmiocie będzie nieustannie przypominało ludziom o firmie. A każdy, kto choć troszkę orientuje się w kwestiach marketingu, wie że kluczowe jest to, by firma weszła w pamięć konsumenta. Długopisy z nadrukiem sprawią, że klient skojarzy firmę z miłym podarunkiem, który jest używany na co dzień.

kalkulator
Source: www.morguefile.com
Warto znaleźć przedsiębiorstwo poligraficzne, które niedrogo tworzy długopisy reklamowe logopen. O ile zakupisz sporą ilość kopii, koszty nadruków nie powinny być wielkie. Kluczowy jest dizajn takiego przedmiotu. Długopisy z nadrukiem mają być miłe dla oka.

Jeśli absorbują Cię opisane w tym materiale tematy i chcesz poczytać większą ilość informacji na taki temat - kliknij tu prawo jazdy warka.

Nie układaj zbyt wielu napisów na egzemplarzu, bo umie to poważnie zepsuć czytelność komunikatu. Warto na długopisie zamieścić zmniejszone logo firmy, jej nazwę oraz główne namiary, np. adres strony sieciowej. O ile zostanie trochę linijek do użyci, długopisy z nadrukiem mogą mieć także niedługie hasło reklamowe firmy, które szybko zapada w pamięć. Rozsądnie jest zamieścić je wzdłuż gadżetu, tak żeby osobnik widział slogan za każdym razem, kiedy używa długopisu.