Czym jest czarny napój dla miłośników?

  • Posted on: 12 October 2022
  • By: addmean
Kawa posiada wielu smakoszy, którzy dla odpowiednio wysokiej jej jakości potrafią również wybrać się i na drugi koniec naszego globu. Wraz ze słynnym przysłowiem „cudze chwalicie, swego nie znacie”, należy wcześniej odwiedzić palarnie kawy, znajdujące się na terenie Polski.


Jedna z nich to popularna CoffeeLab, która została utworzona ponad dwadzieścia lat wcześniej i w chwili obecnej skupia świeżo palone kawy z całego świata, importowane bezpośrednio od jednych z najlepszych hodowców małych oraz niepozornych ziarenek.


Siedziba palarni mieści się w Warszawie, gdzie każdego dnia wielu znawców kawy wybiera się, by zasmakować oraz poczuć aromat najlepszych kaw. W chwili obecnej jednak CoffeeLab to samo serce produkcji oraz hodowania krzaków (nasz coffelab). Posiada ona charakter małej palarni, jednak wraz z najważniejszą ideą stworzenia jak najlepszych ziarenek, na uwadze jest też ich stuprocentowa naturalność. Ów palarnia nie stosuje jakichkolwiek substancji chemicznych, a w związku z tym jeszcze bardziej jest doceniana przez miłośników każdego kalibru.

Kiedy będziesz zdania, że umieszczone w tym tekście informacje są ciekawe, sprawdź ponadto szczegóły w linku wino nebbiolo . Znajdziesz tam równie przydatne dane.

CoffeeLab jest połączeniem tego, co najważniejsze – naturalności.
kulinarny
Author: You Tube - Tomasz Szafarek
Source: http://www.flickr.com


Jedna z najbardziej popularnych to kawa Vergnano – pochodzi ona z Italii, jest dostępna zarówno w wersji ziarnistej, jak i mielonej. Jest niezwykle popularna i z powodzeniem porównywana do najlepszych na świecie kaw, czego dowodem jest bardzo wysokie zapotrzebowanie na kawę Vergnano (kawy vergnano).


Charakteryzuje ją mocny aromat i słodkawy posmak, dzięki czemu trafia w gust wielu miłośników czarnej kawy. Początki firmy sięgają dziewiętnastego wieku – doświadczenie i nieprzerwana miłość do kawy sprawia, że jest ona obecnie jedną z najbardziej popularnych na całym świecie.