Gry komputerowe także dla dorosłych. Atrakcyjne propozycje dla każdego

  • Posted on: 11 April 2019
  • By: addmean
Każdy lubi się bawić. Bez względu na to w jakim jesteśmy wieku jesteśmy ubóstwiamy się bawić i nie jest to domena jedynie młodzieży oraz dzieci jak się powszechnie sądzi. Naturalnie stanowią oni istotną grupę odbiorców sklepów z grami komputerowymi jednakże myliłby się ten kto uważa że dorośli tym rodzajem rozrywki nie są zainteresowani. Można nawet odszukać badania z jakich wynika, iż pokaźna ilość osób nabywających gry to 40 latkowie. Powody są proste, dorośli ludzie podobnie jak dzieci chcą uwolnić się od stresu, a nawet zwyczajnie od czasu do czasu zająć głowę czym innym aniżeli praca.

Rzecz jasna można bawić się klasycznymi rozrywkami jak szachy lub inne logiczne gry. Jednak nie jest to jedyne podejście. Dzisiaj możemy wybrać nowocześniejszą rozrywkę. Przykładem są gry wzorowane na powieściach sensacyjnych gdzie gracz wciela się w detektywa rozwiązującego zagadki. Przykładem podobnej gry jest Zaginięcie Ethana Cartera, to gra która wymaga od nas uważności oraz sprytu. Twórcy gry zatroszczyli się o to ażeby jak najbardziej upodobnić grę do faktyczności.

Nie mamy zatem typowych dla gier strategicznych ułatwień takich jak mapa czy notatnik gdzie możemy sobie zapisać różne przydatne informacje. Powoduje to, iż automatycznie poziom trudności rozgrywki podnosi się bardzo co może pozytywnie wpłynąć na atrakcyjność produktu. Twórcom programu przyświeca credo iż użytkownik jest błyskotliwy więc nie należy mu bardzo pomagać, starczy, że da się mu tylko konieczne informacje. Dodatkowym walorem jaki posiada Zaginięcie Ethana Cartera jest to, iż jest to gra krajowego twórcy, chyba dobrze jest wspierać ojczystych twórców.

Nasze dzieci (torby dla mam) jak już wzmiankowano także lubią grać. Jedną z najbardziej popularnych gier są Angry Birds. Jedna z najświeższych wersji tej znanej gry to Angry Birds Stella Pop. Sposób gry nie odmienił się w porównaniu z pozostałymi wersjami owej gry.

Gra polega na unicestwianiu kolorowych baloników a także rzecz jasna wrednych świnek. Rzecz jasna Angry Birds Stella Pop dostępna jest na wszystkie platformy, jest więc dobrym rozwiązaniem gdy wybieramy się z maluchami w długą podróż samochodem i nie możemy poświęcić im tyle uwagi ile byśmy pragnęli.