Jak podnieść motywację pracowników. Parę inspiracji dla szefów

  • Posted on: 16 June 2022
  • By: addmean
Motywacja podwładnych ma istotny wpływ na rozwój zakładu, a dodatkowo przekłada się także na osiągane zyski. Stąd nie może dziwić fakt, że szefom naprawdę zależy na tym, żeby asystentkom czy innym zatrudnionym chciało się przychodzić do pracy.
kobieta
Author: Lies Thru a Lens 
Source: http://www.flickr.com


O morale personalu trzeba jednakże systematycznie dbać.


Przyznanie chociażby symbolicznej podwyżki albo premii uznaniowej to bodajże najpopularniejszy sposób wynagradzania czy motywowania pracowników. Fundusze można jednakże wydać też w całkiem inny, ale tak samo wartościowy sposób, przykładowo na programy prozdrowotne dla firm shadu.pl/project/programy-prozdrowotne-w-firmie/ . Warto pamiętać, że czterdziestolatek pracuje nie tylko po to, by zarobić na życie, lecz także po to, by realizować swoje pasje czy życiowe plany.

Jeśli zaciekawił Cię niniejszy tekst, to odwiedź www a tam oczekują na Ciebie materiały godne zainteresowania. Zobacz je - będziesz niezwykle zadowolony.

I choć prawdopodobnie nie zna znaczenia pojęcia corporate wellness, to z pewnością z chęcią skorzysta z interesującego programu zaoferowanego przez szefa.


Jak zauważyliśmy, troska o nieustanny rozwój podwładnych obejmuje wiele aspektów. Właściwie przygotowane programy prozdrowotne dla firm to tylko jeden z pomysłów wartych przemyślenia. Najważniejszą korzyścią wynikającą z wykupienia takiego pakietu jest fakt, iż pomoc dla podwładnych bywa długofalowa i kompleksowa. Zarówno działania oferowane w ramach corporate wellness, jak i realizacja dobrego programu prozdrowotnego w pozytywny sposób wpływają również na budowanie przyjaznej atmosfery w firmie shadu.pl/project/programy-prozdrowotne-w-firmie/ .


Na zakończenie należy też wspomnieć o pomysłach, których realizacja nie kosztuje ani grosza.
Do najprostszych, a równocześnie najmniej wyszukanych metod motywacji pracowników zaliczają się ustne lub pisemne pochwały. Dobre słowo ma zresztą niekiedy o wiele większą wartość aniżeli pieniądze.