Jakie są obecnie najważniejsze trendy w gabinetach kosmetycznych?

  • Posted on: 29 August 2018
  • By: addmean
Jeśli prowadzisz swoją salon urody i chcesz osiągnąć wielki sukces, wówczas bez wątpienia powinnaś być na bieżąco z wszelkimi trendami panującymi w branży usług kosmetycznych.
Warto wiedzieć, że trendy w ofertach kosmetycznych zmieniają się właściwie jak w kalejdoskopie, a równocześnie klientki również oczekują coraz nowszych i mocniej zaskakujących usług. Co zatem aktualnie jest na topie i jakie są aktualnie najważniejsze trendy w gabinetach kosmetycznych?


SPA praktycznie dla każdego


fotografijka - skóra
Author: Lindz Graham
Source: http://www.flickr.com


Furorę na pewno robi właściwie przez niemal cały czas oferowanie wszelkiego rodzaju zabiegów SPA. Aktualnie zwłaszcza popularne jest float SPA (zobacz), które pozwala klientkom na korzystanie z wszystkich uroków oraz udogodnień SPA połączonych jednocześnie z kąpielami w aromatycznych olejkach eterycznych. Float SPA to z pewnością jeden z największych hitów tego roku, zatem jeśli chcesz być na topie i proponować w swoim gabinecie kosmetycznym najbardziej pożądane aktualnie zabiegi, wówczas na pewno musisz zainwestować w kapsułę do float SPA.


Klasyczne usługi zawsze w modzie


Podążając za nowinkami nie możesz również zapominać o podstawowych usługach takich jak przykładowo manicure czy regulacja rzęs. Fotele do pedicure zobaczysz tutaj także są miejscem, w którym klientki potrafią się naprawdę mocno odprężyć, a jednocześnie za niewielkie pieniądze sprawić, że poczują się piękne.
Dlatego zatem pamiętaj, aby w swoim gabinecie mieć zawsze najwyższej jakości fotele do pedicure, a równocześnie naprawdę fachowe pracownice robiące manicure lub pedicure. To z pewnością sprawi, iż właściwie zawsze będziesz mieć komplet klientek i właściwie nigdy nie będziesz narzekać na brak ruchu w interesie.