Jakiego rodzaju garnki i akcesoria najkorzystniej kupić do swojej kuchni?

  • Posted on: 15 May 2019
  • By: addmean
Jeszcze całkiem niedawno wybór akcesoriów kuchennych był w polskich sklepach w zasadzie niewielki. Na chwilę obecną trochę bardziej się to zmieniło. Wybierać możemy nie jedynie klasyczne garnki z emalii, ale także z ceramiki, odporne na wysoką temperaturę, aluminiowe. Dotyczy się to także patelni. Które więc wybrać? Pośród garnków z ceramiki i foremek do pieczenia na uwagę zasłużyła marka Emile Henry. Emile Henry jest firmą francuską.


foremki do pieczenia
Author: DrivingtheNortheast
Source: http://www.flickr.com
W pierwszej kolejności produkty wypromowano aż w połowie XIXw. Naczynia powstawały na początku w niewielkiej fabryce usytuowanej na terenie Burgundii. Obecnie produkty kuchenne sygnowane tą marką znane zdają się być niemal w każdym zakątku świata.

Jeśli ciekawi Cię niniejszy tekst, to bez ociągania kliknij tu i zobacz dodatkowo inny tak samo zajmujący news sprzęt do gastronomii.

To elementy wyposażenia kuchennego, które wyróżniają się bardzo wysoką klasą gatunkową. Tworzone w procesie wypalania w temperaturze, która przekracza tysiąc stopni Celsjusza są bardzo trwałe i wytrzymałe na zmieniającą się temperaturę. Gotowy wyrób jest oznaczony inicjałem pracownika, który pracował przy jego produkcji. Wśród elementów oznaczonych marką emilehenry znajdą się garnki, formy do ciasta, brytfanny, formy do przygotowania terrin, platformy grillowe, foremki do wypieku chleba i bagietek. Ogromny wybór elementów niezbędnych w kuchni oferuje firma Silit. Garnki Silit cieszą się akceptacją klientów za bardzo wysoką jakość oraz nowy design. Garnki Silit są wykonane bardzo starannie z materiałów najwyższej jakości. Produkty oferowane przez markę mogą być bezpiecznie używane przez osoby z alergią. Do ich produkcji wykorzystuje się materiały, które w swoim składzie nie zawierają niklu. Przygotowywanie potraw trawa bardzo krótką. Cechą charakterystyczną produktów kuchennych firmy Silit jest energooszczędne dno
gotowanie
Author: Sam Howzit
Source: http://www.flickr.com
.


W propozycjach oferowanych znajdziemy elementy wyprodukowane z wyróżniającego się niebywałą trwałością Silarganu oraz naczynia ceramiczne. Pośród tych naczyń znajdziemy formy przeznaczone do stosowania w kuchenkach gazowych, elektrycznych oraz indukcyjnych. Różnorodna pojemność zestawów pozwala zakupić produkty najlepiej odpowiadające naszym potrzebom. Mniejsze komplety wykonane są z tylko trzech elementów, największe to zestawy składające się z pięciu elementów. Dzięki temu każda pani domu ma szansę znaleźć komplet dla siebie idealny.