Kiedy warto otworzyć konto bez granic

  • Posted on: 22 June 2018
  • By: addmean
Dużo osób, które – z zamiłowania lub z powodów profesjonalnych – z reguły podróżują po najróżniejszych zakątkach Polski , jak również świata, potrzebują stałego i komfortowego dostępu do swoich środków. Wówczas wysoce wskazane okazują się konta bankowe gwarantujące bezpłatne wypłacanie z bankomatów oraz przelewy w Polsce.
Moneta
Author: Ryan Bodenstein
Source: http://www.flickr.com
Teraz jednym z najwygodniejszych i najczęściej używanych wyjść jest konto bez granic banku PKO. Oferuje on darmowe wypłacanie środków pieniężnych ze wszystkich bankomatów w kraju , jak również poza krajem (także poza granicami Unii Europejskiej), bezpłatną kartę debetową oraz parę darmowych usług mających związek z obsługiwaniem konta – dla przykładu powiadomienia SMS, żądania zapłaty , a także przelewy w granicach Polski – nie wyłącznie internetowe, ale również w placówce banku bądź telefonicznie. W zamian konieczna jest opłata 15 zł miesięcznie za samo prowadzenie konta - konto firmowe alior (konto firmowe alior).Choć wydaje się to kwota wysoka, rzeczywiście jest to rozwiązanie wysoce opłacalne dla podróżników – większość banków wymaga opłat za wyjęcie pieniędzy z bankomatów innych firm, co może w czasie intensywnego podróżowania kosztować znacznie więcej. Z tego powodu dla ludzi często wyjeżdżających na spotkania biznesowe bądź zamiłowanych podróżnych jest to bardzo wygodna opcja i twórcy konta konto bez granic szukają
Wzrost wartości pieniądza
Author: Allan Ajifo
Source: http://www.flickr.com
głównie konsumentów takiego typu – mniej opłaca się natomiast jednostkom prowadzącym stabilniejszy tryb życia w jednym lub dwóch miejscach, które zna od długiego czasu.

Co ciekawe, możliwe jest prowadzenie konta przez więcej, niż jedną osobę – jest to świetne rozstrzygnięcie dla ludzi w niesformalizowanych związkach, które zazwyczaj wybierają się na podróże.

Śledząc różne komentarze na temat konta PKO konto bez granic można stwierdzić, że teraz cieszy się ono znacznym zaciekawieniem i pozytywnymi osądami użytkowników. Na forach , jak również stronach o tematyce biznesowej niezależnych od PKO można dowiedzieć się sporo o doświadczeniach z korzystania z tego konta – większość wydaje się zadowolona z reguł działania rachunku, chwali wygodę , jak również sporą klarowność zasad. Za dodatkowy atut da się uznać też usługę autooszczędzanie, która według PKO umożliwia na wygodne odkładanie małych sum na minilokatę.

Konto bez granic jest fachowo dostosowane dla ludzi mających bezproblemowy dostęp do internetu w smartfonach oraz zaznajomionych z najnowocześniejszymi technologiami – osiagalne jest darmowe pobranie aplikacji na telefony komórkowe, która pozwala na regularne sprawdzanie salda oraz przelewy pieniędzy. Oprócz tego założenie rachunku też jest dla takich osób znacznie ułatwione – wniosek jest możliwy do przesłania internetem, a cała umowa jest przyniesiona poprzez kuriera.

Sprawdź też: http://www.wybierarka.pl/ (http://www.wybierarka.pl/)