Kuchnia XXI wieku? Pełna użytecznych przedmiotów!

  • Posted on: 20 April 2019
  • By: addmean
Kuchnia musi być funkcjonalna. Dzisiaj markety mają naprawdę ciekawą ofertę akcesoriów i dodatków kuchennych, które nie tylko ułatwią gotowanie, ale także nadadzą kuchni wyjątkowy charakter.


Na tytuł kuchennego przeboju ostatnich lat bezapelacyjnie zasługują płyty indukcyjne.


podany na talerzu boczek z dodatkami
Author: brett jordan
Source: http://www.flickr.com


Z sukcesem zastępują one standardowe kuchenki gazowe i ceramiczne. Nic w tym dziwnego, biorąc pod uwagę ilość zalet tego rodzaju płyt. Nowatorska technologia indukcji oszczędza prąd, jest bezpieczniejsza i pozwala na znacznie szybsze przygotowywanie posiłków.

Żeby zdobyć świeże dane na omawiane zagadnienie przenieś się tutaj (http://rateco.pl/), a zapewne nie poczujesz się rozczarowany Sprawdź to!

Mimo że indukcja wyraźnie skraca czas gotowania, sama płyta wcale nie nagrzewa się do wysokiej temperatury. Cała energia zostaje skierowana do garnka, który powinien być wykonany z metalu ferromagnetycznego. W związku z wiele osób obawia się, że wybór płyty indukcyjnej do kuchni pociągnie za sobą konieczność zakupu nowego zestawu garnków i patelni.

Zaciekawiły Cię informacje, które właśnie znalazłeś w powyższym tekście? Jeśli tak, to oprócz tego zweryfikuj ofertę (http://p2.wroclaw.pl/p2/private-events/), a stwierdzisz, że wszelkie wiadomości są autentyczne.

Na szczęście powstał już patent, który pozwala na używanie normalnych rondli na tym najnowocześniejszym typie kuchenek. W asortymencie wielu sklepów znajduje się specjalistyczna podstawka na płytę indukcyjną. Warto ją zakupić na samym początku przygody z technologią indukcyjną, a następnie stopniowo wymieniać garnki na te wykonane z metalu ferromagnetycznego.
Niezastąpionym gadżetem w kuchni jest również podstawka pod gorące naczynia. Najczęściej wykonuje się je z silikonu, drewna, tworzywa sztucznego lub metalu. Tego rodzaju podkładki są nie tylko praktyczne, ale i estetyczne.


Dzięki nim unikniemy uszkodzenia kuchennego blatu czy stołu i nadamy naszej kuchni wyjątkowy charakter. Podstawki mają różne kształty, rozmiary i kolory – każdy znajdzie jakąś dla siebie.