Narzędzie dla leniwych "dawaczy" upominków.

  • Posted on: 15 November 2022
  • By: addmean
Następna okazja na wręczenie podarunku i następne udawane „łaaaaał ale suuper” przez obdarowywaną osobę. Jeśli zostaliśmy wyposażeni przez Stwórcę magiczną mocą kreatywności i co ważniejsze ogromną mocą niepopadania w lenistwo, możemy własnoręcznie stworzyć niepowtarzalny podarunek. Znając realia, powyższe supermoce nie występują zbyt często razem. Chcąc zatem uniknąć wątpliwie fantastycznych umiejętności aktorskich koleżanki, której imieniny się zbliżają, wytężmy nasze mózgi oraz łącza internetowe i poszukajmy czegoś ciekawego w internecie.

Prezenty
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Nawet tradycyjny, acz przydatny prezent w postaci butelki wypełnionej ukochanym płynem, może być niepowtarzalny. Wystarczy wręczyć go w szykownej skrzynce. Jeszcze większym zaskoczeniem będzie dodanie do niej jednorazowo wygrawerowanej tabliczki. „Naszej najdroższej koleżance, tu imię, najdrożsi, tu imiona”. Oczywiście nie musimy się ograniczać do wręczania naczyń szklanych, które tak czy inaczej pojawią się na przyjęciu. Jeśli chcemy zrobić jeszcze bardziej piorunujące wrażenie, możemy pokusić się o bardziej wysublimowane podarunki.

„Dyplom za zajęcie pierwszego miejsca w konkursie na najlepszą koleżankę” czy inne tego typu, troszkę tylko trącące wazeliną treści, podane w ciekawej oprawie mogą być strzałem w 10tkę. Idąc tym tropem, ciekawym rozwiązaniem może okazać się statuetka z wygrawerowaną sentencją skomponowaną specjalnie na tę okazję. Taki podarunek wykonany ze szkła i corianu, może z powodzeniem imitować luksusowy kryształ i marmur. Liczy się efekt.

Dla osoby, z którą pracujemy, fantastycznym prezentem może się okazać tabliczka z jej imieniem oraz sprytną interpretacją jej pozycji w firmie. Fantastycznie jest uchodzić za osobę bardziej kompetentną niż jest się w na prawdę.

Prezentowany tekst kompletnie Cię wciągnął? Jeżeli tak, to zainteresuje Cię także niezła strona (https://lajkonik-pik.pl/shop/staromiejska-3/), która zawiera zbliżone dane.

Idąc dalej – dla właściciela samochodu starszego niż on sam, nie ma lepszego prezentu niż szklany, tj. Kryształowy, ma się rozumieć, breloczek z logo firmy producenta.Kiedy jednak chcielibyśmy podarować bliskiej osobie coś praktycznego i znamy jej wymiary, warto zastanowić się nad kupnem ciuchów. Kobietom z całą pewnością spodobają się suknie i sukienki (zobacz to). Mężczyźni zaś zadowoleni będą ze spodenek męskich (więcej tu: dobra strona), koszulki męskiej, albo i całego kompletu.

Najlepszym rozwiązaniem będzie oczywiście zmaterializowanie własnego pomysłu. Kryształowo - marmurowa statuetka w kształcie pucharu stosowanego do chłodzenia szampana z wygrawerowaną sentencją kierowaną wyłącznie do solenizanta.