Niespodzianka dla smakosza małej czarnej

  • Posted on: 15 February 2023
  • By: addmean
Wiele osób nie zacznie dnia od kubka czarnej i pachnącej kawy. Ten gorący napój skutecznie potrafi postawić na nogi każdego, kto ma problemy z wczesnym wstawaniem. Oczywiście nie brakuje też miłośników latte, którzy chcieliby wypróbować czegoś innego.

Nowe smakiMocne espresso, które w kilka chwil może skutecznie przegonić senność i znużenie, należy do najbardziej popularnych typów kawy, jednakże nie każdemu pasuje tak wyraźny smak. Wielu ludzi potrafi go nieco złagodzić poprzez dodatnie mleka, a wśród miłośników kawy nie brakuje i takich osób, które cenią sobie przede wszystkim pyszne latte. Jeśli chciałbyś sprawić niespodziankę komuś, kto nie ogranicza się tylko do jednego typu parzenia kawy, możesz zafundować mu wielofunkcyjny ekspres. Będzie to większy wydatek, dlatego jest to atrakcyjny pomysł na prezent chociażby z okazji ślubu. Jeżeli nie masz wystarczających funduszy, a okazja też nie wymaga okazałego upominku, nie mniej dobrze sprawdzi się książka o metodach parzenia kawy, a nawet… sama kawa. Postaraj się natomiast, by była ona wyjątkowa – może to być kawa aromatyzowana, czy też z wyższej półki. Obdarowana osoba z pewnością ucieszy się z takiego prezentu i chętnie wypróbuje nowe smaki.

Przerwa na kawę
Author: Sokoban CN
Source: http://www.flickr.com
A może gadżet?

Obecnie coraz bardziej popularne stają się inne od tych tradycyjnych metody parzenia kawy. Oprócz ekspresu, czy spożywanej często kawy po turecku, możemy także wykorzystać tzw. drippery czy podobne naczynia pozwalające uzyskać nieco inny smak kawy. Jeśli zamierzasz podarować miłośnikowi małej czarnej coś atrakcyjnego, poszukaj właśnie takich naczyń czy innych gadżetów – np. firmy Hario, której produkty kupić można w sklepach internetowych- . Świetnym przykładem interesującego gadżetu jest KeepCup, czyli wykonany z tworzywa sztucznego kubek, który może być poddawany recyclingowi i który w zamierzeniu twórców ma zastąpić standardowe kubki. Zobacz sam Liczne kolory do wyboru, wygoda użytkowania i możliwość czyszczenia w zmywarce powoduje, że KeepCup z pewnością przypadnie do gustu każdemu amatorowi kawy. Tego typu produkty oferuje np. wspomniana już firma Hario. Na pewno przydadzą się osobom, które rano w pośpiechu nie mogą spokojnie dopić swojej kawy i chcą mieć w zasięgu ręki praktyczny i wygodny kubek widziałeś to? https://www.stojo.pl/ z zamknięciem.