Pochodzisz ze Szczecina i kochasz latać? To świetna nowina.

  • Posted on: 9 May 2022
  • By: addmean
Prawie wszyscy uwielbiają latać, najlepiej by było to z portu lotniczego w naszym mieście, ponieważ znacznie skraca to czas podróży.


Ci, którzy uwielbiają zwiedzać nowe miejsca, są świadomi tego, ile godzin można zmarnować na to, by gdzieś dolecieć.
badanie
Author: Adam Mirowski
Source: http://www.flickr.com


Czasami marnuje się na przykład 4 godziny. To naprawdę zbyt wiele. Ponadto, po długiej podróży każdy przez pierwsze dwa dni dochodzi do siebie i nie jest w stanie zbytnio cieszyć się urlopem. Przez to tak lubimy, kiedy wylot jest z naszego miasta. Dzięki temu nie musimy jechać przez pół Polski autokarem lub koleją. Po prostu jedziemy na lotnisko, odprawiamy się i już — startujemy. Biorąc pod uwagę to, że w Polsce coraz większa grupa ludzi lata samolotami, miasta łożą pieniądze na rozwój swych lotnisk lotniczych. Dobrym przykładem będzie tutaj Szczecin. Władze inwestują w powiększenie lotniska. Na początku stulecia wzniesiono nowy terminal. Jednak dosyć szybko stało się oczywistym, że jest on zbyt mały. Zaczęto więc go rozbudowywać. Dlatego że, że port lotniczy jest oddalony od centrum prawie 50 km, postawiono na połączenie go z centrum kolejką. Składy na tej trasie jeżdżą już od 2013 roku. Zatem jeżeli ciekawi nas to lotnisko Szczecin zaprasza w swe skromne progi.

Kliknij śmiało ten odnośnik - odnajdziesz w tamtym miejscu równie cenne informacje. To ważny link, który także jest godny uwagi!

Będziemy mieli możliwość zobaczyć ładne centrum oraz może wybrać się gdzieś dalej.
Z kierunków krajowych lotnisko obsługuje na razie wyłącznie połączenie ze stolicą, ale siatka ma się powiększyć w nadchodzącym roku. Z lotów europejskich powinny zainteresować nas takie państwa jak Londyn, Oslo i Szwecja.