Podarki dla 4 latka

  • Posted on: 29 June 2017
  • By: addmean
Co nabywać na upominek dla 4 latka? Tym razem nieco propozycji prezentowych dla dzieci 4 lat.


W owym wieku maluchy z reguły wiedzą co chcą, ale dalej uważam, iż jest jeszcze wiele rzeczy do odkrycia.
Możliwe, że 5 latek dobrze wie, iż marzy o drugim samochodzie, jednak możemy pokusić się o coś innego czy prócz bagateli z ukochanym bohaterem dać coś całkiem nowego. Mogą to być przykładowo drewniane klocki Goki lub tak zwane nawlekanki - używam Goków od zawsze. Trenujemy palce, zatem nawlekamy, mocujemy itp. Jest dużo tychże zabawek, są domki, w których doczepia się kwiatek, są drzewa, w których doczepia się jabłka, są motylki, są samochody. Tu szaleństwo na całego. Na pewno fajne do ćwiczenia palców, nauki wiązania jak też przyjemnej zabawy.


pokój dziecięcy
Author: MUUNTO
Source: MUUNTO


Łamigłówki magnetyczne jest to zabawka, która może być już obecna od trzecich urodzin, jednakże taki pięciolatek całkiem inaczej będzie się tym absorbować. Teraz zainteresują go plansze z wzorkami co jak zestawić, a nie jedynie zwykłe przyczepianie. Dla niedużych a także większych kreślarzy rekomenduję drobne zabawki, które doskonalą malunki. Kreślenie jak też ścieranie, różnorodne poradniki, jak coś nakreślać krok po kroku. Nieduże rzeczy, które mogą wyciągnąć na długo. Cztery lata to ten magiczny wiek, gdzie rozpoczyna się dostępność wielu gier. Dla czterolatka jest ich istotnie sporo. Mogą być bardziej zręcznościowe scalone z oswajaniem się z sześcianem.
Czterolatek spokojnie poradzi sobie z większymi puzzlami, może jeszcze nie 1000 elementów, ale na pewno więcej aniżeli 15 szt.. Doskonałą zabawką dla pięciolatka może okazać się również jeździk retro. Zabawę moim jeździkiem retro pamiętam vardzo dobrze ze swojego dzieciństwa i mogę ją szczerze polecić.