Pomocne usługi prawne świadczone przez fachowców z Wrocławia

  • Posted on: 11 July 2018
  • By: addmean
Kancelaria prawna "LEXPERTS" jest to kancelaria prawa gospodarczego, a także kancelaria prawna polsko-niemiecka.Proponujemy doradztwo prawne na poziomie merytorycznym, zgodnie z najlepszą wiedzą i sztuką prawniczą, a także europejskimi standardami. Do naszych usług prawnych zalicza się obsługa prawna przedsiębiorstw, różnego typu pozostała pomoc prawna dla firm, jak również usługi prawne i porady prawne dla klientów indywidualnych.


Biznesmen
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Działamy w obszarze prawa gospodarczego, prawa handlowego, prawa cywilnego, prawa pracy, prawa środowiska i prawa cywilnego, w tym rozporządzenie REACH oraz rozporządzenie CLP. Świadczymy pomoc prawną w obszarze prawa polskiego, prawa niemieckiego oraz prawa europejskiego.


Współpracują z nami polskie i niemieckie kancelarie prawne, kancelarie radców prawnych oraz działający indywidualnie radcy prawni z okolic Dolnego Śląska (w tym Wrocław, Trzebnica) oraz Wielkopolski. W odpowiedzi na potrzeby naszych klientów współpracuje z nami też adwokat polsko-niemiecki, notariusz, tłumacz przysięgły, a także inne kancelarie adwokackie (partnerzy kancelarii Lexprets). W ramach kancelarii fachowej pomocy prawnej udziela radca prawny dr Lidia Siwik. Zespół kancelarii budują aplikanci radcowscy, prawnicy i absolwenci studiów prawniczych, zdobywający swoje rozległe kwalifikacje nie tylko w kraju, ale też za granicą. lexperts.pl/


Jeżeli szukają Państwo dobrego prawnika oraz atrakcyjnej oferty na usługi prawne i obsługę prawną firm zapraszamy do zapoznania się z naszą propozycją.
Dodatkowe informacje o tym jak działa kancelaria radcy prawnego, jakie są specjalizacje w kancelarii, jak również dane kontaktowe oraz precyzyjne warunki świadczenia obsługi prawnej, udostępniamy Państwu w serwisie internetowym