Soki produkowane w prawdziwych tłoczniach gwarantem smaku oraz zachowania cennych składników

  • Posted on: 22 June 2018
  • By: addmean
Teraz półki sklepowe niemal uginają się od obfitości różnego typu napojów. Niezmierną popularnością cieszą się smaczne, choć nie za zdrowe napoje gazowane. Lubią je i dorośli, i dzieci, ponieważ są niezwykle słodkie. Jednakże nie są sprzyjającego dla zdrowia, a wprost przeciwnie, mogą wyrządzać mu krzywdę, zawierają bowiem wyłącznie sztuczne substancje barwiące oraz słodzące, częstokrotnie w sporych ilościach. Największą krzywdę wyrządzają maluszkom, które piją je bez opamiętania, niszcząc sobie szkliwo zębowe. Najlepiej jest pić soki, jakich produkcją zajmuje się tłocznia soków. Dlaczego?
sok
Author: Tymbark
Source: Tymbark
Przede wszystkim z tego powodu, iż soki wytwarzane są ze świeżych owoców, a nie z koncentratu, jaki już nie ma takich przymiotów. Dzięki tłoczeniu soki są mętne i zawierają dużo więcej przeciwutleniaczy. Na ich dnie gromadzi się osad, jaki wystarczy rozmieszać potrząsając butelką. Zobacz: Tłocznie nie używają konserwantów. Ich napoje są w pełni naturalne oraz nie posiadają ani grama cukru, więc są bardzo zdrowe i mogą być pite przez każdego, kto szuka alternatywy dla jednej z 5 dziennych porcji owoców. Sok można wziąć ze sobą oraz wypić w każdym miejscu, jabłko zjeść jest ciężej, gdyż możemy nie mieć ku temu odpowiednich warunków. Poza tym tłocznia soków zajmuje się produkowaniem różnych soków, nie wyłącznie soków z jabłek. Zapraszamy na stronę:
Wielokrotnie dodawane są do nich również inne owoce, np. porzeczki, żurawina czy aronie. Dzięki temu mają jeszcze większą zawartość wit. C, tak ważnej i dla naszej odporności, i dla naszego wyglądu. Witamina C jest bowiem skutecznym środkiem na walkę z przebarwieniami, z jakimi zmaga się wiele kobiet.
sok
Author: Marwit
Source: Marwit
Zaś zawarte w soku antyutleniacze zapobiegają cięższym dolegliwościom, w tym schorzeniom powiązanym z układem krążenia czy nawet chronią przed zachorowaniem na raka. Dobrze jest pić sok systematycznie, by czerpać z niego jak najwięcej korzyści, a także cieszyć się pysznym napojem, jaki będzie znakomicie pasować do wszystkich posiłków.

Jeżeli w związku z tym możesz wybrać między sokiem z tłoczni a napojem z bąbelkami, który wyłącznie podnosi poziom cholesterolu i kompletnie nie pomaga w odchudzaniu, a wręcz na odwrót – może podnosić wagę, decyduj się na sok, jaki ma bezdyskusyjne przymioty zdrowotne.