Specyfiki homeopatyczne stosowane w leczeniu rozmaitych dolegliwości

  • Posted on: 15 April 2019
  • By: addmean
Leki homeopatyczne mogą być stosowane w leczeniu dowolnych dolegliwości. Występują w odmianie pigułek, syropu, granulek, kropli, bądź maści. Niezależnie od formy można je zaklasyfikować do jednej z dwóch grup, lekarstwa jednostkowe, bądź mieszane. Leki jednoskładnikowe sporządzane są z jednego surowca. Stosowny specyfik pojedynczy dobiera medyk homeopata na podstawie dokonanego badania, także obszernego wywiadu. Jednym z takich lekarstw jest Urarthone.

leki
Source: pixabay.com
Jest to specyfik przydatny przy chorobie gośćcowej o intensywnym jak i długotrwałym przebiegu, dotyczącej stawów, a także tkanek miękkich. Zapewnia dobre rezultaty w przypadkach rwy kulszowej i nerwobólów. Aktywuje pracę narządów miąższowych poprzez ich drenaż uczynnia wydalanie wytworów przemiany materii, stabilizuje, albo obniża nadmiar kwasu moczowego, chroni przed wystąpieniem kamicy nerkowej. () Jest skuteczny w dnie moczanowej. W terapiach długotrwałych nie posiada niekorzystnych oddziaływań na przewód pokarmowy. Uelastycznia stawy, znosząc bądź uśmierzając bóle i ranne odrętwienie stawów tak częste w chorobie reumatycznej i dnie moczanowej. Posiada dobre cechy przeciwzapalne, znieczulające i drenujące. Wielomiesięczne kuracje przynoszą bardzo dobre rezultaty w sytuacjach przeciągłych i opornych w leczeniu. Może być używany samodzielnie, bądź równolegle do typowych leków używanych w reumatyzmie, względnie dnie moczanowej. Przy nasileniu się dolegliwości powinno się odstawić specyfik na parę, kilkanaście dni, a następnie zacząć od nowa terapię.lekarz
Author: Life Mental Health
Source: http://www.flickr.com
Urarthone ma własności odwadniające, znieczulające, reguluje i wspomaga przemianę materii - . Stymuluje funkcję wątroby i nerek, pobudzając zwiększenie wydalania produktów przemiany materii, zabezpiecza przed ujawnianiem się dny moczanowej, oraz kamicy nerkowej. Równoważy, bądź obniża nadmiar kwasu moczowego. Łagodzi niedomagania w silnym i przeciągłym reumatyzmie mięśniowym i stawowym, likwiduje uczucie sztywności stawów, uelastycznia stawy. Specyfik ten przynosi niezwykle dobre efekty w wypadkach długotrwałych i opornych w leczeniu. Warto wesprzeć masażami leczniczymi wykonanymi przez odpowiednich fizjoterapeutów.