Tęsknota za leżeniem na kępie siana jest teraz naprawdę do osiągnięcia już dziś dzięki pościeli z nadrukiem stogu siana.

  • Posted on: 22 September 2021
  • By: addmean
Ludzie, którzy kiedykolwiek drzemali na stogu siana pamiętają te chwilę jako cudownym okresem w swoim życiu. Drzemanie na stogu siana był szczególną nocą, bo doznajemy miłych uczuć.
Przede wszystkim w naszych wspomnieniach sen na sianie był zawsze pod gołym niebem lub w stodole. Zapach siana również czyste powietrze powodowały w nas przyjemne emocje. Sypanie na stogu siana był wtedy bajeczny i rano budziliśmy się zawsze wypoczęci. Też sny były wtedy szczególne. Takie sypianie na kępie siana zmaga wszystkie nasze zmysły. Z sianem także związane są letnie sianokosy. Wieś wtedy tętni życiem i zajęciami przy koszeniu siana i przywożeniu go do stodoły. Całe pokolenia są wtedy zaangażowane w zajęciach na polu. Też siano zastosowane było jako środek do materaców.
Komplet pościeli do domu
Author: Quinn Dombrowski
Source: http://www.flickr.com
W niektórych domach jeszcze można zobaczyć takie materace wypchane sianem. Takie sienniki również budzą w nas miłe wspomnienia spania na stogu siana. Dla miłośników spania na sianie została również przyszykowana oryginalna pościel siano. Zobacz więcej tutaj: Taka pościel jest zrobiona z wysoko jakościowego materiału satyny bawełnianej. Jest przyjemna w kontakcie z ciałem oraz materiał jest silny i lekki. Dzięki temu sen jest głęboki i budzimy się wyspani. Drzemanie w takiej pościeli to namiastka drzemania na sianie pod gołym niebem czy w stodole.

Nasz tekst, który na tej witrynie posiadamy, jest niezwykle emocjonujący, jednak warto oprócz tego przeczytać zbliżone informacje - więcej pod tym linkiem (https://www.yellow-shop.pl/bizuteria-ze-stali/pierscionki-ze-stali-szlachetnej).

Pościel siano jest ze wzorem stogu siana, w którym są pochowane różne przedmioty i owady, a które można zobaczyć w rzeczywistym stogu siana.


Jest tam biedronka, myszka, igła czy grosik. Spanie w takiej pościeli zapewne przyniesie dawne wspomnienia, kiedy to spaliśmy na sianie pod rozgwieżdżonym niebem lub w stodole. Nawet gdy nie drzemałyśmy nigdy na kępie siana, to ta pościel nam na pewno umożliwi przedsmak drzemania na kępie siana.

Jeżeli masz ochotę poznać więcej informacji na ten temat, to kliknij ten odnośnik - jest tu bardzo świeża treść (http://tort-artystyczny.pl/kontakt/) w kontekście takiej tematyki.

Będziemy mogli wtedy każdemu powiedzieć, że też my mieliśmy okazje leżeć na sianie.