Typy reklamy typu outdoor

  • Posted on: 6 December 2018
  • By: addmean
Do końcowego odbiorcy reklamy zewnętrznej możesz dotrzeć przez użycie wielu rozmaitych nośników. Podstawowym kryterium, jakie musimy brać pod uwagę podczas wybierania odmiany reklamy zewnętrznej jest otoczenie, pośród którego reklama będzie osadzona. Od środowiska zależy to, czy reklama będzie widzialna oraz co jeszcze ważniejsze – wyrazista.


Medas-Media logotyp
Author: Medas-Media
Source: http://www.billboardy-reklama.pl/
Pewnym z bardziej wyrazistych rodzajów reklamy outdoorowej jest tablica LED. Reklama typu outdoor w formie tablic LED Reklama (więcej na temat)ezwykle doceniana przez wzgląd na olbrzymią liczbę adresatów, która wynika z tego, że tablice LED zwykle montowane są w miejscach użyteczności publicznej, tj. sklepy, galerie handlowe, bądź biura. Reklama tego rodzaju jest bardzo zauważalna o każdej porze, i to nawet z dużej odległości. Rodzaje reklamy, które możemy na nich umieścić to dla przykładu reklama flash’owa, tekstowa albo typowa graficzna.


Cityscroll jest to świeży wariant reklamy. Najczęściej wykorzystywany jest w wielkich miastach, gdzie ustawiany jest w dowolnym punkcie, częstokroć odwiedzanym przez ludzi. Cityscroll posiada przynajmniej 10 m^2 nawierzchni, zatem można osiągnąć dobrą widzialność z nawet sporej odległości. Oprócz tego, Cityscroll umożliwia na przewijanie reklam, co bardzo urozmaica jej wygląd. Są niezwykle interesującym obiektem w miejscach tak zwanego spowolnionego ruchu (przykładowo skrzyżowania). Równie interesującym rozwiązaniem są Citylight’y. Charakteryzują się one podświetloną tablicą z opublikowanymi na niej plakatami reklamowymi. Taki nośnik reklamy outdoorowej jest niewielkich rozmiarów – mają zazwyczaj mniej więcej dwóch metrów, jednakże ich największa wartość to bardzo interesujące usytuowanie. Najczęściej możemy je spotkać na tak zwanych deptakach, na przystankach autobusowych itd.


telebim, reklama, impreza plenerowa
Author: Piotr Drabik
Source: http://www.flickr.com
Nie możemy zapomnieć tu o billboardzie. Jest to bardzo uniwersalna forma reklamy typu outdoor. Owa forma reklamy musi być dobrze przemyślana przed zainstalowaniem. Jeśli chodzi o billboard Koszalin jest miastem, w którym możemy spotkać całą masę tego typu reklam.

Jak możemy zauważyć, osiągalnych jest wiele wariantów nośników reklamy typu outdoor. Bardzo ważne jest, by podjąć przemyślaną decyzję, jaka zapewni, iż inwestycja w reklamę zwróci się. Jeśli chcesz odszukać firmę stawiającą tego rodzaju reklamy w twoim mieście, wpisz w przeglądarkę frazę: billboard Katowice- .