Upominek mysi być szczery

  • Posted on: 3 September 2021
  • By: addmean
Czasami mała rzecz potrafi czynić cuda. W w codziennym biegu, w którym sprawy i terminy naglą, a przedmioty martwe nie chcą współpracować, warto zastosować jak najwięcej praktycznych pomocy. Gubisz pieniądze? Nie masz gdzie trzymać ważnych dokumentów, a może nie możesz utrzymać porządku i potrzeba ci małej pomocy, tanich podręcznych wspomagaczy?
prezent
Author: Lenovo
Source: Lenovo
Wiem, że termin ”wspomagacze” brzmi jakby poruszany był temat preparatu na zmęczenie i ciągły stres, ale nie, porozmawiamy o bardziej przyziemnych i mniej kosztownych sprawach.

Nie masz zamiaru przerwać czytania ciekawego tematu na tym poście? W takim razie namawiamy do kolejnych - kliknij w źródło ikony religijne i przejdź na analogiczną witrynę.

Porozmawiamy o kilku przedmiotach, które ułatwiają życie, takich jak np. oryginalne etui na pas.

To mała, a jakże pomocna rzecz. Nie musisz zapychać kieszeni saszetką, smart fonem czy kluczami. A może nie masz kieszeni? Nie będziesz musiał też zabierać ze sobą plecaczka na małe, acz niezbędne przedmioty. W etui na pas zmieści się wszystko, co niezbędne, a co najważniejsze, każdą z tych rzeczy masz na wyciągnięcie ręki. Skoro więc pragniesz otworzyć drzwi, a nie masz pod ręką kluczy nie musisz przekopywać kieszeni, wystarczy sięgnąć do etui, podobnie w sklepie – łatwo wyciągasz portfel, bez zbędnych scen.
prezent
Author: Anders Abrahamsson
Source: http://www.flickr.com
A jeśli już jesteśmy w temacie portfela, to warto napomknąć o następnej użytecznej rzeczy – o portmonetce. To niezwykle praktyczna rzecz, schowasz w niej wszelkie drobniaki, małe bilony, które mogą tylko walać się po torbie lub po kieszeniach.

Ogromnie pasjonujący tekst, czyż nie? Jeżeli również tak sądzisz, to kliknij na inne pomocne artykuły (http://www.timebutik.pl/zegarki-damskie-diesel-c-1_27.html), które pochłoną Cię totalnie.

W portmonetce najlepiej znaleźć drobne, a co najważniejsze pomieścisz ich tam dużo, więc zawsze znajdziesz potrzebną ilość drobnych. Docenisz to rozwiązanie, a jeszcze bardziej będą zadowolone panie ekspedientki, które często nie posiadają bilonu.

Bardzo poręczną rzeczą jest również portfel na łańcuszku. Nie dość, że go nie zgubisz, to jeszcze szybciej odstraszysz potencjalnego kieszonkowca. Solidny łańcuszek to bezpieczeństwo dla twoich banknotów oraz dokumentów.

Jest jeszcze jedna fajna rzecz, lecz nadaje się lepiej na podarunek. Rozważałeś czasem, jak podarować na przykład komuś na prezent pieniądze? Raczej zawsze jest z tym problem, bo to temat delikatny. Nie można dać po prostu do ręki, bo w taki sposób przecież załatwiamy większość transakcji, a podarunek nie powinien być transakcją. No to jak? Koperta? Odpada. Idealnym rozwiązaniem są portfele na łańcuszku. Co więcej, można napisać na nim życzenia, co dodaje mu odpowiedniej powagi.