Zapachy perfekcyjne na lato.

  • Posted on: 1 October 2021
  • By: addmean
Kobieta ubrana w kuszący zapach to ta najbardziej - seksowna. Nie bez powodu perfumy są zatem tak istotną częścią kobiecej kosmetyczki. Dla delikatnych i romantycznych dusz powstała woda perfumowana Calvin Klein Truth, która swoją świeżość zamknęła w minimalistycznym i luksusowym flakoniku. Prosta, szklana, z elementami metalowymi butelka idealnie koreluje z zapachem i świetnie prezentuje się na łazienkowej półce i w damskiej torebce. Za sprawą takiej formy perfumy zabrać można wszędzie ze sobą bez obaw, że butelka nie zmieści się do torebki czy kosmetyczki.

Perfumy
Author: http://www.sxc.hu
Source: http://www.sxc.hu
Zapach został wykreowany z myślą o subtelnych i seksownych kobietach, które kochają romantyczną aurę, a spokój duszy, serca i ciała jest dla nich bardzo ważny. Calvin Klein Truth urzeka prostotą opakowania, jego flakon jest bardzo minimalistyczny. () Sam zapach przypomina swoją lekkością i orzeźwieniem - wiosenny poranek.

Zaciekawiły Cię informacje art and beauty podane w naszym artykule? Szalenie miło zatem będzie nam podzielić się z Tobą kolejnymi tekstami. Czekamy na opinię!

Calvin Klein Truth należy do tych rzadkich perfum, które łączą w sobie niezwykłą delikatność z intensywną zmysłowością. Calvin Klein Truth to cała prawda o otaczającym nas pięknie natury. To zieleń natury - zieleń niebywale soczysta, trawiasta, wilgotna od rosy - piękna, bo naturalna. Wyraźnie poczuć można też koniczynę, bambus i cytrynę. Oprócz akordów zieleni i owoców cytrusowych, czuć też lekko wyczuwalną wanilię, która idealnie dopełnia ten zapach. Kwiatowe aromaty tworzą zatem wspaniałą i subtelną woń. Zapach jest zatem lekki, elegancki, romantyczny, energetyczny, a jednocześnie ożywczy. Relaks i spokój – takie emocje towarzyszą każdemu psiknięciu. Perfumy otulają skórę przez długi czas, pozostawiając duszę i ciało w harmonii. Zapach pobudza wszystkie zmysły i subtelnie budzi do działania, dodając siły i radości każdego dnia. Ta woda toaletowa przeznaczona jest szczególnie na dzień na wiosnę, gdyż zapach ten odświeża, pozostawiając delikatną mgiełkę. Calvin Klein Truth przeznaczony jest dla współczesnych, aktywnych kobiet, do noszenia przede wszystkim do codziennych stylizacji - do pracy czy na zakupy. Za sprawą ekscytująco kobiecej kompozycji zapachowej Truth stworzysz w każdym miejscu na globie i o każdej porze - bardziej bezpośrednią aurę pełną zmysłowości, intymności i pewności siebie.

markowe perfumy
Author: Jimmy Baikovicius
Source: http://www.flickr.com
Calvin Klein Truth - to pierwszy zapach sławnego projektanta, który nie pobudza, ale uspokaja. Odznacza go rozdźwięk uzyskany dzięki połączeniu eterycznej zielonej świeżości ze słodko - korzennym, ciepłym i niebywale długo trzymającym się zapachem. Trwałość produktu jest jak najbardziej zadowalająca, trwale utrzymuje się na skórze. Cena produktu jest niska.